Od publikacji pierwszej częsci blogu nt. zdrowia upłynęło sporo czasu. Część czytelników śledzi najwyraźnej rozwój sytuacji na witrynach niemieckojęzycznych naszej platformy korzystając z tłumacza tekstów.

Opinie dotyczące translatora Binga – przeważają pozytywne.

Nie da się ukryć, że minione tygodnie przyniosły bardzo dynamiczny rozwój platformy, zwłaszcza jej (niemieckojęzycznych) portali zdrowotnych: Centrum Rewitalizacji oraz Akademii Rewitalizacji.

Pewne zastoje na witrynie polskojęzycznej zostały niejako spowodowane sytuacją na scenie ubezpieczeń kasowych w Niemczech; z dniem 1 października wszedł nowy – mocno niekorzystny dla lekarzy domowych katalog usług lekarskich.

Zgodnie z wprowadzonymi cięciami wzrosło też swego rodzaju podekscytowanie po stronie pacjentów, co zaowocowało m.in. wzmożonym zapotrzebowaniem na informację.
Krótkoterminowo zdecydowaliśmy o podjęciu kilku kroków technicznych mających na celu lepszą strukturyzacje portali oraz bardziej „koherentne” i syntetyczne ujęcie wszystkich ważnych tematów. Jak widać – zajęło nam to około miesiąca i spotkało się z wyraźnie pozytywnym oddźwiękiem internautów na zachód od Odry i Nysy.

Teraz zachodzi możliwość uzupełnienia syntaks naszej witryny „Wellbeing” o dodatkowe punkty menue służące bezpośredniemu linkowaniu na zunifikowane witryny niemieckojęzyczne.
Niezależnie od tego – już z początkiem tygodnia druga część naszego „oryginalnego” blogu zdrowotnego.
So long.

Wasz Marcin

Release 2013.11.18.

Translate »
Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Melden Sie sich mit Ihrer E-Mail Adresse an und erhalten Sie alle Neuigkeiten von unserem Team.

Schauen Sie in Ihr Postfach!

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Share This

Share this post with your friends!