Witam w poniedziałkowy poranek…

Doprowadzenie do „bezpiecznego” użytku nowego serwera zajęło ciut więcej, niż pierwotnie przewidywaliśmy, nie są to jednak „rzędy wielkości”…
Pytaniem, do którego od dłuższego czasu się przymierzamy jest banalna kwestia: o co w tym wszystkim chodzi? Czyli – idea powstania aktualnej witryny oraz sposób jej funkcjonowania.

Co się tyczy sposobu funkcjonowania portali, to wynika on przeważnie z konstrukcji witryn, miarodajną pomocą strukturalną jest menue; dociekliwi doszukują się niuansów w działach „o nas”, albo w „sitemap”.

W naszym przypadku wygląda to może troszkę inaczej, jako że „Wellbeing by Provide Your Image” jest (jak na razie) jedynym polskojęzycznym portalem WordPressa w ramach platformy „Master-Net” (wykaz ponad 10 portali znajdziecie Państwo w lewej rubryce na „Portal-Matrix”).

Dlatego też jeszcze w październiku planujemy dodatkowe zmiany strukturalne, mające na celu bardziej pełną integrację z całością platformy; do tego przyjdzie oczywiście jakaś podręczna „instrukcja obsługi”.

Wróćmy jednak do podstawowego pytania, o genezę witryny.
Dziś zapraszamy na historię portalu …>>>

Release 2013.10.14.r

Translate »
Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Melden Sie sich mit Ihrer E-Mail Adresse an und erhalten Sie alle Neuigkeiten von unserem Team.

Schauen Sie in Ihr Postfach!

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Share This

Share this post with your friends!