Nasza wspólna przygoda (to znaczy po obu stronach ekranu – Państwo i my/albo ja) zaczyna sprawiać mi osobistą satysfakcję.

W minionych kilku dniach zainwestowałem trochę czasu i rozejrzałem się po serwerze, co Państwa tak naprawdę interesuje…
No i… w zasadzie wszystko. Przy całym zróżnicowaniu tematycznym naszych pierwszych wpisów (czy też artykułów programowych) można było odnaleźć w zapisach „traceingu” przykłady zaiteresowania pełną gamą zaprezentowanych zagadnień.

Po pierwsze – serdeczne dzięki, bardzo mi miło.

Po drugie: potrafię docenić Państwa dalekowzroczność.

Jeśli uwierzyć informacjom jednego z bardziej poczytnych (z grupy „ekskluzywnych”…) czasopism na terenie Republiki Federalnej Niemiec „Welt der Wunder” (Świat cudów, nr. 4/13 – przyp. tłum.), to do roku 2016 urośnie Internet razem ze swoją 2,5 miliardową populacją internautów do roli piątej potęgi świata; tak niby – „a la” państwo – zaś w każdym razie dobrze zorganizowana międzynarodowa społeczność o niespotykanej w dotychczasowej historii cywilizacji sile przebicia.
Internauci są już teraz bardziej dynamiczni i elastyczni, niż pozostali obywatele naszego globu. Są otwarci na nowe kontakty, wykazują daleko posunięty intuicjonizm i przejawy inteligencji emocjonalnej.

Gdy poruszamy się tropem wykładów Roberta T. Kiyosakiego…za inteligencją emocjonalną podąża inteligencja finansowa (tego w szkołach nie uczą…).
Już w tej chwili należą internauci do społeczności w wielu aspektach uprzywilejowanej; choćby dzięki szybkiej i efektywnej wymianie informacji, zyskując automatycznie na „czasie” w wyścigu do najlepszych ofert z każdej możliwej dziedziny życia…

Zajęcie jakiegoś atrakcyjnego miejsca w wyszukiwarkach sieciowych okaże się wkrótce nieosiągalne bez „usystematyzowanej” medialnej obecności; tym bardziej, że ekspansja netu doprowadza już w roku 2013 do kłopotów w ustaleniu rankingu na dotychczasowych zasadach, czyli – w „real time”. Roboty wyszukiwarek będą zmuszone – siłą rzeczy – korzystać w pierwszym rzędzie z danych preferujących „zasiedziałe” domeny, czy też „tradycyjnie” już (w przeszłości) popularne portale…
Aspektem kluczowym jawi się po raz kolejny „czas”…

Spoglądając trochę z ukosa na bilans naszych wspólnych doświadczeń zdecowowalem się zaproponować Państwu w nieodległej przyszłości jeden z bardziej poczytnych artykułów programowych, właśnie na temat czasu.

Już wkrótce możecie na łamach naszej witryny zapoznać się z pierwszym fragmentem tego blogu; chwilowo dostępnego naszym czytelnikom tylko w języku niemieckim:
„Zeit Teil1. Annährungsversuch.”

Do tematu czasu będziemy zapewne wracać wielokrotnie, gdyż nie sposób go wyczerpać… Jest po prostu „ponadczasowy”….

Wasz Marcin
Release 2013.06.20.

Translate »
Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Erhalten Sie unsere Neuigkeiten per E-Mail

Melden Sie sich mit Ihrer E-Mail Adresse an und erhalten Sie alle Neuigkeiten von unserem Team.

Schauen Sie in Ihr Postfach!

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Share This

Share this post with your friends!